Запитання та відповіді

  1. Чи можу я перебувати на сайті без реєстрації? 

Так, ви можете подивитися всі наші листівки та запрошення, а також відкоригувати і купити зображення, що сподобалося без реєстрації. 

  1. Навіщо реєстрація на сайті?

Реєстрація сайту потрібна для використання можливостей особистого кабінету, поповнення рахунку. Реєстрація спрощує процес заповнення шаблону листа, а також автоматично дублює надіслану вами листівку на вашу електронну адресу. 

3. Чи можу я купити листівку без реєстрації?

Так, ви можете купити листівку без реєстрації. Але, якщо для надсилання вам копії листа, як підтверджуючого документа виконаної операції, нам потрібна ваша електронна адреса.

4. Що робити, якщо я не маю електронної адреси людини, якій я хочу надіслати листівку?

Головне-не панікувати, достатньо мати номер/контакт людини в будь-якому з месенджерів (Viber, WhatsApp, Skype, Faceвook, Telegram і т.д.). При оформленні адреси відправки ви просто вибираєте опцію «Я не знаю електронну адресу одержувача» і відразу після оплати отримуєте посилання, скопіював яке ви зможете надіслати цю листівку в будь-якому з месенджерів. Ви також отримаєте копію листівки на свою електронну адресу і в тому ж порядку можете скористатися посиланням на листівку. 

 

5. Коли людина отримає мою листівку?

Якщо ви знаєте електронну адресу одержувача та надіслали листівку електронною поштою, то надсилання листівки вам та одержувачу відбувається одночасно. Якщо ж ви вирішили відправити листівку за допомогою одного з месенджерів, все залежить від знаходження людини в даний момент «в мережі». Ваш лист прийде одержувачу в месенджері так само, як будь-яке інше повідомлення.

6. Як я знатиму, що листівка пішла?

Листівка надсилається з однієї поштової адреси. Важливо! Перевірити правильність внесеної електронної адреси одержувача. Якщо все гаразд, то ви і одержувач побачите листівку одночасно.

7. Чи може листівка потрапити до СПАМу?

Так, таке теж може статися, поштовий сервер може ідентифікувати лист як СПАМ. Така можливість є абсолютно в будь-якого листа. Якщо ви хвилюєтеся, що адресат може не побачити ваш шедевр, просто скопіюйте та надішліть листівку через месенджер. 

8, Як я знатиму, в якому вигляді отримає листівку чи запрошення людина?

Ви отримаєте копію надісланого листа на свою електронну адресу.

8. Я можу сплатити відразу кілька листівок? 

Так, ви можете поповнити свій баланс через особистий кабінет і таким чином спростити процес замовлення листівок.

9. Що означає індивідуальна листівка?

Це листівка у конверті, яка містить ваше унікальне привітання чи запрошення на свято. Ви можете відправити її як поштою, так і в будь-якому з месенджерів не обмежену кількість разів. 

11. Я можу надіслати листівку до Viber, WhatsApp, Skype, Faceвook, Telegram і т.д.?

Так, скористайтеся посиланням, яке з'явиться на сторінці успішної оплати. Або посиланням із копії листа, який ви отримаєте на вашу електронну пошту.

12. Що робити, якщо листівка не прийшла?

Спочатку необхідно перевірити папку СПАМ, оновити кнопку отримання листів. Якщо нічого немає, будь ласка, пишіть нам на адресу info@sendcardme.com. Збої в роботі будь-якої системи можливі, але ми робимо все можливе для запобігання проблемам або їх вирішенню.