Різдво

Листівки з Різдвом


Задумалися, як незвичайно привітати рідних та близьких із Різдвом Христовим? Хочеться не просто чергово відписатися, а показати щиру увагу та любов? Кожна “З Різдвом” листівка, представлена ​​на порталі, може бути дуже оригінальною. Ви можете змінити колір і додати особисте повідомлення, що показує ваше щире прихильність до людини. 

Листівки з наступаючим Різдвом на сайті SendCardMe

Всі листівки на сайті унікальні, створені вручну талановитими митцями. Вони вклали у зображення відчуття свята та гарного настрою. 

Ви можете вибрати найкрасивіші листівки з Різдвом та незвичайно привітати своїх рідних. 

Оформлення картинок будить найдобріші почуття, а приємні слова додають душевності та теплоти. У світле свято Різдва Христового хочеться сказати близьким про любов, показати своє розташування не звичайними банальними словами, а якось особливо. 

Листівки на Різдво від SendCardMe допоможуть зробити привітання відмінним від інших, а свято – незабутнім. Такі оригінальні звернення покажуть одержувачу, що він дійсно вам дорогий. Люди будь-якого віку оцінять унікальність подарунка та вашу увагу

Листівки з Різдвом – вибираємо та редагуємо

Щоб вітальна листівка на Різдво була дійсно незвичайною, на сайті потрібно вибрати варіант, що найбільш сподобався, і відредагувати його.

Підбирайте зображення відповідно до статусу одержувача та відносин, які вас пов'язують. Непогано, якщо ви врахуєте вік і колірні уподобання людини, яку бажаєте привітати. 

Ви можете подивитися обидві сторони та вирішити, що саме редагуватимете. Важливо доповнити вітання особистими словами, наголосивши на особливому відношенні до одержувача.

Сайт надає можливість самостійно коригувати вітальні листівки з Різдвом: змінити колір, текст, шрифт, фон підкладки, колір самої листівки та конверта. Мова тексту може бути українською, англійською чи російською. Адресат отримає унікальне вітання, в яке ви вкладете свою любов та увагу. 

Листівка з Різдвом Христовим готова до відправлення!

На сайті ви можете безкоштовно та без реєстрації переглянути каталог зображень: “з Різдвом Христовим листівки”. Для наступних дій (редагування, оплати, надсилання привітання адресату та отримання копій) потрібна реєстрація.

Після того як ви відкоригуєте зображення під свої уподобання, і ваша різдвяна листівка буде готова, необхідно зробити оплату. Вартість вказана під кожною позицією. Підтвердження оплати прийде на вашу електронну адресу. 

Далі ви можете отримати персональну листівку на свою пошту та надіслати її обраній людині. Також можна надіслати вітання одразу з сайту на пошту адресата. 

Якщо не знаєте електронної адреси, але є номер телефону, листівку можна надіслати на будь-який месенджер (Ватсап, Вайбер, Телеграм). Для цього оберіть потрібну опцію на сайті.

При надсиланні привітання відразу на адресу одержувачу ви отримуєте копію листівки на свою електронну пошту. Ви можете вибрати кілька варіантів та надіслати їх різним людям.

Зробіть унікальні листівки за допомогою сайту SendCardMe та здивуйте близьких незвичайним вітанням!