Запрошення на дитячий день народження

Запрошення на дитячий день народженняЩо таке День народження дитини? Це яскраве свято, яке запам'ятовується на все життя. Це повітряні кульки, подарунки, друзі, смачний торт із свічками. Починаючи готуватися до святкування, батьки купують запрошення на Дитячий день народження для кожної дитини, прописуючи слова про місце та час проведення урочистостей. Але при цьому треба їхати, вибирати їх, та й не завжди в магазині є те, що потрібно, особливо якщо тематична вечірка (піратська, для принцес, фей або інших героїв).

Оригінальна листівка запрошення на День народження дитини з красивими словами буде приємним сюрпризом для друга чи подружки. Її можна купити та відправити дорослій людині (мамі чи татові), а вони, у свою чергу, передадуть листівку дитині. Яскраві запрошення з красивими картинками піднімуть настрій не тільки іменинника, а й його друзів та викличуть позитивні емоції у батьків. А щоб полегшити старання дорослих, існує спеціальний сервіс Sendcardme, де можна підібрати дизайн та зайнятися оформленням будь-якої листівки, а потім надіслати її у вигляді оригінального повідомлення. 

Як вибрати запрошення на День народження дитини?

Краще, коли запрошує на свято сам іменинник та робить вибір листівок із картинками, залежно від уподобань. Це стосується паперових та оригінальних електронних варіантів. Запрошення на День народження дівчинці зазвичай прикрашається малюнками та зображеннями у вигляді сердець, м'яких іграшок, квітів, фей, поні та інших звірят. Хлопчики воліють машинки, героїв улюблених коміксів, комп'ютерних ігор.

Також варто враховувати вік дитини. Наприклад, підліток швидше вибере прикольні картинки із жартівливим текстом. А запрошення на День народження 10 років дуже відрізняються від тих, які обирають на 4-5 років. Саме в цьому віці батьки люблять запрошувати та дивувати хлопців тематичними вечірками, тому і запрошення на День народження дитини від хлопчика має бути з відповідним текстом та картинками. 

Якщо намічається свято для ще маленької доньки чи синочка, запрошення на День народження 1 рік видаються або надсилаються у вигляді повідомлення родичам, адже перший ювілей зазвичай відзначається у колі рідних та близьких людей. На них присутні зображення лелек, малюків, ніжних та красивих іграшок. І дуже приємно, коли такі листівки — оригінальні, цікаві та яскраві, щоб у тих, кого запросили, одразу здійнявся настрій, адже завдяки позитивним емоціям виникає відчуття свята. 

Як створити та купити запрошення для дітей на День народження?

Деякі досі вдаються до традиційного методу: купують паперові варіанти або запрошують для свята самі у вигляді малюнків. Це, звичайно, дуже дивує і радує одержувачів, але забирає багато часу та сил у іменинника, тому зараз все частіше вибір падає на запрошення на дитячий День народження. 

На нашому сайті є великий вибір картинок, тексту (у прозі чи віршах), шаблонів, малюнків, завдяки чому ви зможете створити незвичайний сюрприз від іменинника. Слова ви можете написати свої чи взяти готовий варіант. Бланк запрошення на дитячий день народження оформляється в залежності від вашої фантазії. Вам достатньо зайти на сайт, вибрати тематику свята, підібрати фон, оформлення, зображення, приємні слова та відправити готову листівку у вигляді повідомлення своїм друзям та знайомим електронною поштою або в будь-який месенджер. Повірте, такий сюрприз точно здивує та принесе отримувачу позитивні емоції.