д/н доньки

Вітальна листівка з днем народження дочки


Люблячі батьки завжди хочуть привітати свою доньку зі святом, що оригінально і запам'ятовується, а щоб сюрприз вийшов вдалим, слід доповнити його симпатичною картинкою. Оригінальна листівка з днем ​​народження дочки здатна не тільки подарувати масу позитивних емоцій, але ще й чимало здивувати!

Вибираємо листівку з днем ​​народження доньки від батьків

Найчастіше листівка з днем ​​народження дочки від мами підбирається з більшою ніжністю, ніж від тата. Більше того, мами завжди знають про переваги своїх доньок і можуть відшукати саме ту картинку, яка, напевно, їй сподобається, приємно здивує іменинницю. Слід взяти до уваги і той факт, що оригінальне зображення буде подане у вигляді милої анімації, в якій листівка смішно «вистрибне» з симпатичного конверта та продемонструє повідомлення від відправника.

Представлені на сайті Sendcardme.com листівки з днем ​​народження дочці від тата можуть виглядати досить неординарно, адже сам вибір складається з варіантів із зображенням:

  • милих ведмедиків та іграшок;
  • барвисті кольори;
  • художніх творів;
  • візуалізації свята, доповненого повітряними кульками;
  • абстрактних фігур;
  • мальованих об'єктів.

Багато листівок містять текст, який може бути як мотиваційним, так і жартівливим. Щоб створити повноцінне вітання, слід написати на звороті приємні слова від душі. 

Листівки з днем ​​народження для доньки з вітаннями

Щоб свято вдалося на славу, важливо, щоб листівки з днем ​​народження донечці не лише мали симпатичний варіант оформлення, а ще й відповідали смаковим уподобанням отримувачки. Асортимент пропонує навіть нейтральні, але абсолютно оригінальні зображення, які, напевно, сподобаються багатьом і піднімуть людині настрій.

Після того, як усі коригування на сайті зроблено і результат вас повністю влаштовує, листівку “З днем ​​народження, донечка” можна надіслати одержувачу до будь-якого доступного месенджера (вибір необмежений). Напевно, дівчину зворушить такий сюрприз від мами та тата і викличе щасливу посмішку.