д/н тату

Вітальна листівка татові з днем народження


Листівки з днем ​​народження татові дозволять оригінально привітати дорогу людину зі святом. З нами ви легко і просто створите унікальну листівку з харизматичним оформленням та приємними, щирими словами. В результаті людина отримує дивовижне анімоване вітання, в якому прекрасні і форма, і зміст! SendCardMe дає можливість створити унікальний онлайн-продукт, який відрізняється естетичністю, оригінальним варіантом подачі та обов'язково здивує одержувача! 

Процес створення листівки татові на день народження

Анімована листівка для тата на день народження створюється дуже просто, адже для цього необхідно перейти у відповідний розділ, ознайомитися з актуальними картинками, вибрати ту, яка максимально передає емоцію та відмінний настрій, написати текст та внести дизайнерські коригування для отримання справжньої «вітальної цукерки».

Таке приємне свято напевно стане яскравішим для вашого батька, коли він отримає не просто текст: З днем ​​народження, тату! - листівка від Sendcardmee – це справжній витвір мистецтва, адже всі дизайни створювалися талановитими українськими митцями. Ви можете:

  • підібрати основну картинку;
  • змінити кольори;
  • трансформувати конверт та інші моменти для того, щоб привітати коханого татка.

 

Листівка татові готова: наступні дії

Після внесення фінальних коригувань листівка на день народження татові набуває завершеного вигляду і може відправлятися до будь-якого месенджера або на імейл. Для цього потрібно натиснути кілька кнопочок і вибрати месенджер. Все, справа готова і тепер залишається дочекатися того моменту, коли в розпал свята тато отримає оригінальне зображення, відкриє його, подивиться, прочитає всі написані слова і на його обличчі з'явиться тепла усмішка, наповнена вдячністю та непідробною емоцією радості.

 

Сам процес створення та відправки не займає багато часу, а величезний вибір різноманітних варіантів зміни зовнішнього вигляду листівки дозволяє не обмежувати свої творчі ідеї, вибираючи за основу роботу дизайнерів. Подібна анімована листівка – це креативний сюрприз, який запам'ятається надовго і, напевно, здивує одержувача!