З минулим д/н

Листівки з минулим днем народження


Сучасний темп життя настільки швидкий, що іноді нехитро заплутатися в датах і пропустити день народження близької людини. Не варто впадати в паніку і переживати, що через таку «провину» дружба закінчена! Щоб обіграти ситуацію, що склалася максимально оригінально і задерикувато, підберіть відповідне привітання, адже класна листівка з минулим Днем народження здатна підняти настрій, здивувати і продовжити свято на, як мінімум, ще один день! 

Підбираємо листівки з минулим днем ​​народження

Призначені для поздоровлення з днем ​​народження листівки виглядають незвично, чим і підкорюють. Тут не знайти тривіальних та нудних картинок, тільки веселі, креативні та унікальні розробки для свята від найкращих вітчизняних дизайнерів. Поза сумнівом, таке зображення викличе усмішку на обличчі недавнього винуватця урочистості.

Вибір чималий, причому оформлення кожного варіанту містить якийсь підтекст, дозволяючи одночасно вибачитися за запізнення, і піднести все з чималою порцією позитиву. Тут представлені листівки з минулим днем ​​народження жінці та чоловікові, тому підібрати гідний варіант буде нескладно.

Каталог містить картинки з:

  • смішним обіграванням теми тортів;
  • шампанським;
  • мультяшними сюжетами;
  • креативним шрифтом;
  • оригінальними відтінковими поєднаннями.

Необхідно доповнити зображення приємними словами, адже тоді свято справді буде продовжено ще на один, а то й кілька днів. Важлива та емоція, яка вкладається у кожне написане слово.

Прикольні листівки з минулим днем ​​народження

Найчастіше представники сильної половини людства набагато простіше ставляться до самого свята, але і їм, напевно, буде приємно отримати оригінальне привітання з емоційним повідомленням. Підшукуючи листівки з минулим днем ​​народження чоловікові, ви не помилитеся з вибором, адже у великому каталозі можна знайти ту дизайнерську ідею, яка підходить одержувачу та знаходить відгук у серці відправника. 

Доповнивши анімований сюрприз приємними словами можна побачити фінальний результат. Перед тим, як відправити листівку до месенджера, ви можете редагувати її стільки разів, скільки забажаєте. Портал Sendcardme.com пропонує безліч модифікацій, тому процес стилізації напевно припаде до душі і самому замовнику. Загалом, процедура підбору та корекції об'єкту не займає більше 10 хвилин, і за такий короткий час ви отримуєте унікальну незвичайну листівку, здатну розтопити навіть найприкріше серце своєю естетичністю і позитивним посилом.