Новорічні

Листівки з Новим роком та Різдвом Христовим


Листівки з Новим роком та Різдвом Христовим вже давно стали традиційним додатком до основного подарунка на свято. Якщо є бажання здивувати друзів та рідних, можна створити оригінальне електронне вітання на нашому порталі-конструкторі SendCardMe. Такі листівки стануть унікальним, несхожим на звичайні картинки в інтернеті та магазинні варіанти. У персональному привітанні для конкретної людини будуть лише теплі особисті побажання.

Листівки з Різдвом та Новим роком для друзів та близьких

Електронні листівки з Новим роком та Різдвом для рідних та близьких стануть особливим та приємним презентом на свято. Створіть ідеальне вітання, скориставшись макетами та матеріалами на веб-сайті Sendcardme.com. Тут є з чого зробити вибір. На порталі багато шаблонів:

  • зображень та ілюстрацій;
  • графічних ефектів; 
  • професійних заготовок від спеціалістів; 
  • красиві шрифти. 

Щоб створити листівку до свята, не потрібно бути дизайнером, потрібно лише трохи фантазії. Оформлення можна виконати в будь-якій колірній гамі та спрямованості (зворушливе, з гумором, офіційне). Це ваш шанс висловити емоції словами кохання, які ми так рідко говоримо у повсякденному житті. 

Новорічні листівки з Різдвом можна не тільки надіслати повідомлення електронною поштою, але й переслати адресату в соцмережах або месенджеру. Друзі та родичі обов'язково оцінять такий вибір. Тепер не доведеться бігати по магазинах в останню хвилину, щоб відшукати ту саму листівку з гарним оформленням та приємними зворушливими словами.

Як створити різдвяні та новорічні листівки

Щоб створити свій оригінальний варіант листівки на Різдво та Новий рік, слід зареєструватись на сайті. З бібліотеки дизайнерських елементів виберіть відповідні картинки, відредагуйте їх, відформатуйте текст побажання російською, українською або англійською мовами, підберіть тло для вітального конверту. 

Всі шаблони в колекції авторські, а до адресата можна звернутися особисто, вписавши ім'я у спеціальній графі. Щоб скачати готовий варіант, здійсніть оплату. Привітати друзів та близьких зі святом оригінальним способом можна електронною поштою або через месенджер. 

Гарні листівки з Різдвом та Новим роком можуть стати не просто рутинним подарунком, а справжнім витвором мистецтва, який обов'язково оцінить близька людина.