Листівки з днем ​​народження

Листівки з днем ​​народження

Вітання на день народження


Якщо ви втомилися від тривіальних листівок з тортиками, подарунками та іншими стереотипними аксесуарами до дня народження, виявіть креативність і подаруйте близькому другу чи родичу в таке приємне свято щось оригінальне! Тут ви можете вибрати красиві листівки з днем ​​народження і здивувати одержувача повідомленням з милими та гуморними картинками, доповненими словами, що йдуть від щирого серця. Більше ніяких шаблонних та побитих зображень, тільки сміливі та неординарні варіанти оформлення.

Алгоритм дій для створення вітальних листівок із днем ​​народження

Щоб створити та купити віртуальні листівки-вітання з днем ​​народження на нашому сайті, не потрібно бути програмістом або мега-крутим веб-дизайнером, все основне вже зроблено за вас, тому вибирайте, оцінюйте, модифікуйте та насолоджуйтесь самим процесом. У відповідному розділі представлені оригінальні листівки з днем ​​народження авторства українських дизайнерів.

Щоб отримати ідеальну картинку для свята, потрібно клікнути на зображення, що сподобалося, підібрати текст, колір слів і шрифт. Після закінчення внесення всіх коригувань, можна подивитися на результат своєї роботи і побачити, як на екрані вилетить симпатичний конверт, з якого з'явиться та сама заповітна листівка.

Загалом на все про все може піти близько 10 хвилин:

  • вибір самої листівки займає близько 3 хвилин;
  • написання оригінального побажання – хвилини 4;
  • внесення естетичних змін – 3 хвилини.

Бажано перед початком роботи визначитися зі своїми дизайнерськими уподобаннями та приблизним варіантом подачі.

Як надіслати готову листівку на день народження через інтернет?

Свято не було б таким без ефекту несподіванки, тому важливо не проговоритися винуватцю урочистості та привітати його тоді, коли він найменше цього очікує. Повірте, наші стильні листівки з днем ​​народження не можуть залишити байдужим!

Після того, як електронні листівки на день народження повністю готові та оплачені, їх можна відправити як на імейл одержувача, так і в будь-яку соціальну мережу/месенджер. Також онлайн-шедевр відправляється на вашу пошту, щоб ви могли ще раз подивитися на плід своєї праці та отримати приплив гарного настрою.

Не забувайте, що такі нестандартні подарунки здатні прикрасити свято та пробудити шквал позитивних емоцій, а з sendcardme.com і всі побажання здійсняться!