Весільні запрошення

Запрошення на весілля

Запрошення на весілляБудь-яке весілля починається з приємного клопоту: складання списку гостей, вибору та розсилки запрошень, щоб гості заздалегідь могли підготуватися до свята, а також отримати заряд позитивних емоцій. Це свого роду обличчя урочистості, адже саме від того, як запросили гостей, судять про стилістику, характер та місце проведення весілля. Тому варто продумати кожну деталь оформлення, включаючи запрошення, щоб усіх здивувати.

Можна зайнятися вибором запрошень у магазинах або замовити друковану продукцію через інтернет, але в наявності часто не буває потрібної кількості листівок, та й картинки у них часто стандартні і зовсім нецікаві. Саме тому зараз все більш популярним стає наступний варіант: купівля віртуального запрошення на весілля онлайн, які підбираються та оформляються молодятами самостійно, аж до добірки зображень.

Такі оригінальні запрошення на весілля мають яскравий стильний дизайн, приємний текст, красиві малюнки. Можна зробити їх індивідуальними, тобто, іменними, щоб надіслати у вигляді повідомлення конкретній людині. Більш того, запрошення на весілля онлайн можуть довго зберігатися в смартфоні або комп'ютері запрошеного, ще не раз нагадуючи про чудово проведене свято. Неважливо, на який стиль паде ваш вибір: класичний чи незвичайний із оригінальними зображеннями та словами. Якщо гостя запросити таким чином, сюрприз точно здивує кожного, подарує позитивні емоції та гарний настрій. А допоможе вам у цьому Sendcardme – програма-конструктор для створення запрошень.

Як створити та придбати електронні запрошення на весілля?

На нашому сайті представлений онлайн конструктор запрошень на весілля, в якому ви знайдете багатий асортимент листівок із жартівливими словами, картинками, в класичному стилі, стилі Прованс або Тіффані. Для вибору доступно понад 600 авторських малюнків від талановитих українських художників. Текст можна написати самому або вибрати з готового шаблону, щоб максимально незвичайно запросити гостя. 

Ви можете самі додати оригінальні слова, вказати інформацію про місце та час проведення свята (урочистої частини та банкету). У будь-якому варіанті додатково вказуються деякі деталі:

  • дрес-код, особливо якщо це тематичне весілля;
  • контактна інформація майбутнього подружжя;
  • схема проїзду до ресторану;
  • список бажаних подарунків;
  • наявність на святі дітей. 

Електронне запрошення на весілля надсилається у вигляді повідомлення поштою або в будь-який месенджер (Viber, WhatsApp, Instagram, Telegram та інші). Його можна зберегти чи поділитися з друзями. Це буде приємний сюрприз для кожного запрошеного, котрий точно підніме настрій.

Запрошення на весілля - класика чи нестандарт?

Яким буде дизайн запрошень на весілля, вирішують самі молодята. Правильний вибір зображень допоможе зробити стилістику свята. Варіант із класичними запрошеннями доречний до будь-якої урочистості, але, якщо намічається тематичне весілля, наприклад, у ретро-стилі, краще купити оригінальне онлайн запрошення на весілля. 

Класичний варіант завжди в моді. Оформлення таких запрошень можливе у різній колірній гамі, з приємними, елегантними малюнками, гарними словами. Якщо пара з гумором, можна вибрати оригінальні зображення зі звірятами та іншими картинками.