д/н жінці

Вітальна листівка з днем народження для жінки


Вибираючи картинки з днем ​​народження жінці, хочеться підібрати щось оригінальне та цікаве. Вибирайте між яскравими, мінімалістичними, забавними та дуже жіночними/ніжними зображеннями SendCardMe. Причому варто врахувати, що картинка, доповнена приємними словами і трохи відредагована під смак одержувача, виглядатиме в кілька разів краще. Ви можете завантажити листівку з Днем народження жінці та відправити її в будь-який месенджер у відповідний час, щоб подарувати святковий настрій. 

Листівки з днем ​​народження жінки

Наближається день народження подруги чи колеги, ви думаєте про вітальні листівки і відразу здригаєтеся: ні, тільки не ці квіти в блискітках, які кожна жінка отримує десятками у свій день народження?

Адже хочеться зробити приємно та бути оригінальним. 

Так ось, Sendcardme зібрав шикарні стильні листівки – унікальні в українсько-російськомовному сегменті Інтернету.

Дизайнерські анімовані вітальні листівки подрузі подрузі або мамі, начальнику-жінку або колегу-жінку, приятельку, з якою бачитеся раз на рік, або доброю знайомою.

Картинки анімовані: листівка прилетить на електронну пошту в конверті, який ляже на столик і гарно розкриється, щоб отримувачка змогла прочитати ваше побажання.

Персоналізуйте подарунок, вибираючи за смаком:

  • колір та шрифт тексту;
  • фон;
  • підкладку у конверті.

Унікалізувати можна все, окрім зображення. Колір підкладки, конверта, фону та шрифту, сам текст: напишіть своє привітання – від лаконічного «з ДР!» до довгого душевного побажання.

Оригінальні цифрові листівки – вітання, яке виділить ваш презент із низки банальних картинок з безкоштовних фотостоків.

Надсилайте в будь-якому месенджері - Viber, WhatsApp, Telegram, Skype та електронною поштою. Ваше послання буде доставлене адресату будь-яким каналом зв'язку.

А з Sendcardme.com всі побажання обов'язково здійсняться!