д/н хлопчику

Листівки з днем народження для хлопчика


Оригінальна листівка хлопчику з днем ​​народження дозволить здивувати дитину ефектністю та несподіванкою на її свято. Звичайні паперові варіанти втрачають свою актуальність, тоді як анімовані зображення відкриваються на будь-якому мобільному пристрої/комп'ютері. Вибравши картинку імениннику під його смак, та ще й неординарно презентувавши її, ви можете бути впевнені, що він, напевно, емоційно відреагує на такий сюрприз. Важливо також підібрати душевний текст і привітати іменинника від щирого серця! 

Листівки з днем ​​народження хлопчика

Ласкаво просимо на сайт, де живуть анімовані дитячі вітальні листівки, зроблені найталановитішими українськими дизайнерами! Цей розділ присвячений вітанням для хлопчиків.

Зробіть дитяче свято яскравішим

Уявіть: на великому екрані на стіл прилітає анімований конверт, ефектно відкривається та розгортає барвисту листівку з написом «1 рік», «5 років» або «12 років» та текстом поздоровлення.

Унікальний контент

Українські дизайнери малювали листівки з ДН спеціально для проекту Sendcardme – цих зображень не знайти у звичайних добірках безкоштовних листівок бесплатных открыток.

Це може стати традицією!

Даруйте прикольні анімовані листівки хлопчику будь-якого віку щороку!

Підлітку 12–14 років можна надсилати листівки на його власний телефон у будь-якому з месенджерів.

Так, хлопчик може пробурчати: «О, це так по-дитячому – дизайнерська листівка на мій день народження», але, повірте, він дбайливо зберігатиме їх усі, навіть ставши зовсім дорослим.

Особливому хлопчику від особливої ​​хрещеної мами чи тітки

Виберіть конверт, фон підкладки, колір та шрифт, напишіть вітальні слова та вік іменинника (наприклад, 10 років), щоб здивувати та порадувати його унікальним цифровим подарунком!