З новонародженим

Вітальні листівки з новонародженим


Народження малюка, безперечно, є неймовірним святом для сім'ї та всіх близьких. Звичайно, людям, які щиро радіють, хочеться оригінально привітати новоспечених батьків з приходом у цей світ маленького янголятка! Індивідуальна листівка з народженням сина підійде для тих, у кого в сім'ї з'явився маленький чоловік, який з перших днів підкорює оточуючих своєю чарівністю. А листівка з народженням дочки відрізняється більшою ніжністю та м'яким варіантом оформлення, що відповідає малюкові.

Як підібрати листівки з новонародженою дівчинкою?

Зробити остаточний вибір нескладно, адже на порталі Sendcardme.com представлено безліч оригінальних варіантів для свят від відомих українських дизайнерів. Незважаючи на різноманітність підходів до створення самих картинок (є жіночні, мультяшні, забавні зображення), всі листівки “з новонародженою донькою” передають таку приємну емоцію щастя та радості. Дизайнерський витвір доповнюється дуже естетичним конвертом, а побачивши загалом анімоване привітання, молоді батьки напевно здивуються і будуть зворушені до глибини душі.


Всі наші красиві листівки з новонародженою редагуються згідно з вашими побажаннями, адже людина має чималий вибір фонів підкладки, шрифтів та їх кольорів. Головне, написати теплі слова, що відображають настрій, і найщиріші побажання як для нових батьків, так і малютки.

На самих листівках зображено:

  • милі мультфільмові лелеки з пупсами в дзьобі;
  • гарні кошики з немовлятами;
  • дуже ніжні квіти;
  • іграшкові колясочки спеціально для лялечок;
  • повзунки, кульки та інша милота, що асоціюється з маленькими принцесами.

Варто відзначити, що все подано максимально оригінально, а кожна картинка відображає індивідуальний підхід автора і не є копією відомих творів.

Якими мають бути листівки з народженням сина мамі?

У стандартному розумінні листівки з новонародженим сином доповнені домінуючим синім кольором та типовими хлоп'ячими дизайнами. Подібний тривіальний підхід здається дещо шаблонним, тому зараз у тренді оригінальність. Таке важливе свято має бути наповненим яскравими емоціями, приємними словами і лише теплими почуттями, а вітальні листівки з новонародженим хлопчиком з незбитою подачею стануть ідеальним доповненням заходу.

Найчастіше на представлених на порталі ілюстраціях зображено:

  • м'які іграшки;
  • милі герої мультфільмів;
  • гарний дитячий одяг;
  • іграшки, представлені в дуже незвичайній колірній гамі;
  • ведмедики, брязкальця та інші забавні дрібниці.

Щоб вся ця краса виглядала закінченою, необхідно написати вітальний текст, адже душевні слова здатні наповнити це свято ще більшим спектром позитивних емоцій. Серед запропонованого асортименту напевно знайдеться саме та листівка, яка припаде до душі, а якщо врахувати, що вона вилітатиме на екрані смартфона з не менш красивого конверту, сюрприз сподобається одержувачам.