д/н братові

Листівки братові з днем народження


Вибираючи з днем ​​народження братові листівки, не доведеться ламати голову над оригінальним привітанням. Іменинник, напевно, приємно здивується отриманій листівці, адже так привітати його ніхто раніше не додумався! Анімовані зображення дозволяють не просто порадувати близьку людину, а й доповнити картинку теплими словами, що йдуть від самого серця. Тепер на запитання "Як оригінально привітати брата?" з'явилася відповідь, причому сюрприз точно сподобається одержувачу та залишить слід у пам'яті! 

Листівки із днем ​​народження брату

Ви теж безуспішно намагалися знайти в прірвах Інтернету справді оригінальні листівки від сестри для брата без дівчачих блискіток, чергових фраз і гвоздик? Sendcardme зібрав колекцію анімованих листівок, побачивши які хочеться вигукнути: Дайте дві!.

Оригінальне привітання з ДР

Цифрові листівки не губляться, не вицвітають і зберігають природу.

  • Привітання прилітає на e-mail адресату у гарному конверті та програє анімацію: конверт укладається на стіл, відкривається, з'являється листівка, открывается, появляется открытка.
  • Всі ці гарні зображення у базі Sendcardme створені українськими дизайнерами спеціально для цього проекту.
  • Ви можете кастомізувати листівку як завгодно – міняти фон, шрифт, текст, конверт, підкладку.

Навіть унікальні листівки можна зробити ще унікальнішими!

Веселі, стримані чи душевні вітання

Підбирайте на день народження для вашого брата зображення, яке йому сподобається - вибір у нас великий, а дизайнери продовжують натхненно працювати.

В основі знайдуться відповідні вітальні листівки для старших і молодших братів, для веселих і дуже серйозних, дуже молодих і зрілих людей.

У нас є й інші вітальні листівки:

д/р хлопчика та дівчинки 

мамі з днем ​​народження

з днем ​​народження сестри

Залишайтеся з нами, буде цікаво!