День Валентина

Листівки з Днем Валентина

Вітання з Днем закоханих


Листівки із Днем святого Валентина – це головний атрибут свята. З їх допомогою ви зможете розповісти про почуття та наміри побудувати міцні стосунки зі своєю обраницею або обранцем. На нашому порталі Sendcardme.com ви знайдете великий вибір оригінальних картинок з побажаннями та зізнаннями. Так ви зможете привітати та здивувати кохану людину, навіть якщо знаходитесь у різних містах. У це свято йому будуть забезпечені найприємніші емоції та гарний настрій.

Листівки із Днем Валентина на сайті SendCardMe

Хоч символом Дня святого Валентина і є серця, ангелочки та червоні троянди, ви можете бути оригінальнішим і подарувати у це свято коханій людині щось особливе. У нас ви знайдете багато варіантів красивих картинок - милих та забавних, добрих та яскравих. 

Це свято обов'язково має запам'ятатися, адже воно надихає, окрилює, змушує серця битися сильніше. Наші листівки до Дня святого Валентина лише посилять почуття та залишать приємні враження. Напишіть свій текст на картинці і вона стане найкращим подарунком. 

Листівки з Днем закоханих - критерії вибору

Як вибрати гарні листівки з Днем святого Валентина? Все дуже просто – треба прислухатися до свого серця. Адже таким чином ви говоритимете про своє кохання і почуття, а тому оформлення має відповідати вашому настрою. 

У нас ви знайдете найоригінальніші варіанти:

  • листівки з тістечка. У це свято прийнято дарувати щось солодке та смачне, і тістечка у тому числі. Картинки з їхнім зображенням розкажуть про те, що ваш обранець для вас як солодкий десерт;
  • з нерозлучниками. Ці два папужки вже своєю назвою говорять про те, що їхні почуття настільки сильні, і їм нічого не страшно разом. Будьте і ви «нерозлучниками» зі своєю половинкою;
  • із серцем. Подаруйте своє серце тому, поряд з яким воно починає битися швидше та сильніше;
  • кохання - це хімія. Листівки з пробірками - найкраще тому підтвердження. Підійде для сміливих та оригінальних особистостей. 

У День святого Валентина листівки можуть бути різними, але головне тут - це слова, які ви напишите. Ви зможете розповісти про те, що відчуваєте до людини і як хочете бути з нею разом. 

Листівки на 14 лютого для нього та для неї

Листівки з 14 лютого на нашому порталі представлені у різних варіантах, але кожну з них ви можете зробити особливою у редакторі. Зробити картинку на свій розсуд дуже легко:

  • вам потрібно вибрати відповідне зображення;
  • ви можете змінювати колір тла, підкладки;
  • також можна змінювати розмір та стиль шрифту;
  • напис можна залишити оригінальний або написати слова привітання і від себе. Це набагато приємніше та цінніше. 

З Днем Валентина листівки можна надіслати повідомлення у будь-які месенджери або електронною поштою. І вже за лічені секунди сюрприз прилетить вашому обранцю чи обраниці в красивому конверті, який ви також можете оформити на свій розсуд. 

Сьогодні привітати близьку людину з Днем святого Валентина дуже легко, навіть якщо ви не поруч. Красива віртуальна листівка - ідеальний варіант для тих, хто тимчасово перебуває в розлуці, але так хоче розповісти про свої почуття та бажання якнайшвидше возз'єднатися.