Запрошення на день народження

Запрошення на день народження онлайн

Запрошення на день народженняЗараз практично кожна людина живе в онлайні – ми довго сидимо в інтернеті, слухаємо музику, спілкуємося з друзями. Сьогодні навіть можна зробити запрошення на День народження онлайн і надіслати його у вигляді повідомлення з красивим зображенням і словами, що запам'ятовуються. Раніше потрібно було б обов'язково обійти кілька магазинів, щоб вибрати ідеальне запрошення на свято, а тепер є інший відмінний варіант-анімовані запрошення.

Оригінальні електронні запрошення на День народження робляться дуже просто, причому повністю на свій смак. Тільки уявіть - яке може бути свято без такого маленького, але важливого атрибуту? А як у людини підніметься настрій, коли вона отримає ваше запрошення! Вона просто здивується! Красива картинка, оформлення, обране з душею, приємний текст у прозі чи навіть у віршах... Кожен з нас може не показувати свої емоції, як у дитинстві, але в глибині душі – такі моменти викликають найтепліші почуття. Зробити запрошення на День народження зі смішними, оригінальними малюнками та теплими словами зможе навіть дитина за допомогою нашої програми для створення запрошень. 

Як створити запрошення на День народження на Sendcardme

Якщо ви вирішили зробити своє свято незабутнім і вже почали готуватися, настав час приступати до купівлі онлайн запрошення на День народження. Все, що знадобиться – зробити вибір креативного шаблону на сайті Sendcardme, а далі вже справа смаку та уподобань іменинника. 

На сайті вам доступний онлайн конструктор, де ви можете за кілька хвилин створити та придбати віртуальні запрошення на День народження та відправити як анімоване повідомлення. Робиться це за кілька простих кроків:

  1. Підбираєте дизайн, що сподобався, в каталозі достатньо зразків на будь-який смак.
  2. Займаєтесь оформленням у конструкторі: налаштовуєте на свій смак шрифти, зображення, фони. 
  3. Зберігаєте та відправляєте друзям.

Цей варіант - найпростіший і зрозуміліший, і при цьому незвичайний і стильний. За бажання можна проявити фантазію і додати на запрошення з картинками свій власний цікавий текст, а якщо ще він буде у віршах, одержувач буде в захваті, а іменинник гордий за себе. Емоції та настрій залежать навіть від дрібниць, тому зробивши іменну листівку, ви приємно здивуєте людину, яку збираєтесь запросити. Великий вибір картинок і прикладів текстів, можливість персоналізувати запрошення, оформлення під себе - все це є на сайті сервісу Sendcardme.

Електронне запрошення на День народження готове – що далі?

Пам'ятаєте, як раніше, потрібно було пробігтися магазинами, щоб підібрати класні запрошення на свято з гарними малюнками? Після купівлі потрібно було в кожному написати слова від руки, і вже тільки після цього знайти всіх людей, щоб запросити їх на свято, надіславши їм листи в конвертах або віддавши запрошення під час особистої зустрічі. Зараз це не дуже вдалий варіант, оскільки забирає у іменинника багато часу. 

Оригінальні запрошення на День народження в електронному вигляді з прикольними та красивими картинками розсилаються вашим друзям за допомогою месенджерів. Якщо ви обрали іменні запрошення, відправляєте по одному кожному одержувачу, а той в свою чергою, робить собі позначку, що скоро треба йти на святкування. Віртуальні запрошення на День народження онлайн - це дуже зручно і заощаджує багато часу. Ваші друзі отримають повідомлення з милим або смішним зображенням та приємними словами від іменинника, яке здивує їх та обов'язково підніме настрій!