д/н мамі

Вітальна листівка мамі з днем народження


Якщо вам завжди хотілося створити оригінальні листівки з днем ​​народження для мами, які могли б повною мірою продемонструвати трепетність почуттів до найближчої людини, тоді звичайні і прісні картинки явно не для вас. Сміливо реалізуйте свої творчі задуми та доповніть мамине свято ніжним, стильним або строгим анімованим зображенням, а також привітайте її щирими словами, які будуть приємні іменинниці!  

Листівки з днем ​​народження мами

Пам'ятаєте, як у дитинстві робили для мами листівки-аплікації – такі корявенькі, але дуже зворушливі? Сервіс Sendcardme дає можливість згадати дитинство, зробивши для мами ще одну листівку – лише сучасну, дизайнерську, смішну чи строго-стильну.

Незвичайне привітання від дочки

Незвичайне, бо всі листівки в нашій колекції є унікальними – вручну намальовані талановитими українськими дизайнерами. До того ж, ви не просто відправите мамі картинку, листівка прилетить до неї у вигляді анімованого конверта, який красиво розкриється на вибраному вами фоні і презентує ваше вітання.

Змінюйте елементи листівок на власний розсуд

Вітальні тексти, фон, звернення, конверти та багато іншого ви можете налаштовувати так, як вважаєте за потрібне. Дещо схоже на ті аплікації з дитинства «мамі від дочки», правда? Тільки цього разу на вашому боці – не кольоровий папір, клей та олівці, а професійні дизайнери, які створюють гарні та зворушливі листівки.

День народження мами – найкраща нагода нагадати: «Навіть якщо у нас бувають розбіжності, я люблю і безмірно поважаю тебе».

У нас є і інші вітальні листівки з днем ​​народження для близьких людей:

листівки братові

листівки сестрі

листівки татові

І багато інших листівок, адже подарунки та привітання люблять усі!