Хто ми

Ласкаво просимо до сайту Sendcardme.com!

Це перший в Україні сайт, де будь-яка людина може створити індивідуальну електронну листівку або запрошення на свято українською, російською та англійською мовами.

Готова листівка в конверті надсилається з сайту безпосередньо одержувачу електронною поштою або сам відправник може надіслати її в будь-якому улюбленому месенджері (iMessage, Instagram, WhatsUp, Telegram, Viber і т.д.).

Ми працювали понад 2 роки над створенням сервісу, щоб наші відвідувачі отримали простоту у використанні разом з різноманітністю написів та зображень. 

Ми пишаємося тим, що кожну з понад 600 листівок було зроблено вручну. Ми прагнемо робити високоякісний продукт, привнести естетику та красу в кожну деталь як у леттеринговій композиції, так і в намальовані зображення. 

Ми працюємо з молодими українськими художниками, допомагаючи з реалізацією свіжих ідей та розвитком творчих навичок. 

Всі листівки електронні, що дозволяє листу прийти вчасно, не загубитися та не потрапити в чужі руки. 

Відвідувач сайту отримує абсолютно новий вид електронних листів з класними зображеннями, які легко доповнити своїм текстом та надіслати.

Ми прагнемо жити в гармонії як самим із собою, так і з навколишньою природою. Тому наші листівки є лише в електронному вигляді. Адже таке яскраве зображення можна не тільки легко зберегти, а й поділитися з усіма друзями. У той же час дерева не зворушені і це є наш ще один привід для гордості.  

Наш слоган: "З нами всі побажання здійснюються".

Якщо у вас є запитання, побажання, пропозиції щодо співпраці, пишіть нам на електронну адресу info@sendcardme.com