Новий рік

Листівки з Новим роком


Новий рік — свято, яке люблять практично всі. У такий день прийнято обмінюватися подарунками та добрими побажаннями. Допоможуть у цьому листівки із Новим роком. Крім гарного зображення, ви можете доповнити їх будь-яким текстом. До того ж, ім'я адресата можна написати прямо на листівці. Будь-кому буде приємний такий оригінальний знак уваги. Оформлення листівки залежить лише від вас: напишіть близькому теплі слова або оберіть смішну картинку. Зробіть свято незабутнім! 

Листівки з Новим роком від SendCardMe

Красива листівка з Новим роком порадує кожного. Після реєстрації на порталі SendCardMe ви можете робити оригінальні листівки. Зроблене вами вітання надсилається електронною поштою або в будь-якому месенджері. 

Вибрати SendCardMe варто з кількох причин:

  1. Кожна листівка зроблена вручну молодими перспективними художниками.
  2. Електронне привітання вчасно дійде до адресата, не загубившись у дорозі.
  3. Будь-яку картинку можна доповнити авторським текстом.

Виявіть свої творчі здібності та привітайте з Новим роком листівкою

Новорічна листівка – критерії вибору

Вибираючи вітальні листівки з Новим роком, потрібно враховувати уподобання адресата. Наприклад, мамі підніме настрій ніжна картинка з добрими словами, коханим – романтична, з текстом, що підкреслює ваші почуття, а друзям – смішне зображення з гумористичним віршем. Колегам або начальнику чудовим варіантом привітання стане листівка з лаконічним дизайном та стандартними побажаннями.

Вивчіть наш асортимент, продумайте текст та починайте творити. У кожне зображення дизайнери вклали частинку своєї душі і будь-яке з них унікальне. 

Новорічні поздоровлення листівкою доречні для будь-якої людини. Вибирайте ті якісподобалися серед безлічі представлених на сайті та діліться з близькими людьми, даруючи їм позитивні емоції.

Створюємо листівки на Новий рік онлайн

Створити новорічну листівку онлайн на сайті SendCardMe зможе навіть людина, далека від дизайну. Робиться це за кілька кроків:

  1. Вибір відповідного розділу.
  2. Підбір зображення, що сподобалося.
  3. Вибір тексту, шрифту та кольору слів.
  4. Перегляд листівки.
  5. Оплата та отримання повідомлення з поздоровленням на пошту або месенджер.

Створити електронну листівку з Новим роком легко та швидко, всього за 10 хвилин, а радувати таке вітання буде дуже довго. 

Гарні листівки з новим роком для месенджерів та електронної пошти

Віртуальні новорічні листівки відрізняються особливою оригінальністю та створюють ефект несподіванки. Адже ви можете надіслати листівку «з Новим роком» електронною поштою у будь-який час. Адресат, відкривши свій email або месенджер, побачить ваше повідомлення і, напевно, буде приємно здивований.