Анімаційні листівки

Анімаційні листівки

Анімоване вітання з днем народження


Супроводжувати подарунок на день народження листівкою із теплими словами є класичним жестом, ось тільки у сучасному світі стандартні паперові варіанти вже не актуальні. Популярності набули листівки з анімацією, здатні не тільки здивувати естетичністю, але й ефектно з'явитися перед отримувачем. Такі твори створюються українськими дизайнерами, які реалізовують свій креатив та використовують трендові прийоми для отримання справді чудового та оригінального анімованого зображення.

Найкрасивіші анімаційні листівки

На сайті Sendcardme.com представлені красиві анімаційні листівки для найважливіших свят, які викликають візуальне задоволення у дивлячого та сприяють отриманню приємних емоцій. Варіанти оформлення можуть бути абсолютно різними, наприклад:

  • для привітання хлопців з днем ​​народження підійде стильна анімована листівка, доповнена строгими квітами та яскравими мотиваційними словами, здатними вселити впевненість у будь-кого;
  • для ювілярів віддають перевагу оригінальним і досить презентабельним рішенням, але вибір настільки великий, що знайти можна навіть веселі і забавні картинки, головне супроводити їх відповідним повідомленням і бажаний ефект напевно буде зроблений;
  • для привітання з днем ​​народження представниць прекрасної статі. Знайти можна і малюнки в приємних тонах, і більш контрастні твори. Багато що залежить від самого свята, смакових уподобань замовника та характеру одержувачки;
  • для привітання з одруженням. Подібні листівки виглядають дуже ніжно і нестандартно, тому не варто очікувати на зображення лебедів або голубів, вітчизняні художники постаралися на славу і втілили в реальність креативні ідеї, далекі від тривіальності.

Анімовані листівки для будь-яких месенджерів

Тішить, що створити анімовану листівку онлайн може буквально кожен бажаючий, адже для цього необхідно лише відвідати сайт, вибрати відповідний розділ та відшукати серед запропонованих приємних зображень найцікавіше. Після визначення з основою необхідно підібрати фон, шрифт і написати оригінальні слова, які б здивували одержувача в його свято і викликали позитивні емоції. Людина може редагувати текст та візуальні компоненти до того моменту, поки не буде задоволена результатом.

 Створивши необхідні вітальні анімовані листівки, можна сміливо завантажувати їх та привітати іменинника у відповідний час, відправивши повідомлення з листівкою до будь-якого месенджера. Привітання відкриється без проблем і демонструватиметься на екрані будь-яких сучасних гаджетів, що підтримують анімацію. Настрій одержувача підніметься зі 100% гарантією, як і свято наповниться ще великою кількістю позитивних емоційних посилів!