д/н чоловікові

Листівки з днем народження для чоловіка


Ласкаво просимо до сайту, де листівки з днем ​​народження для чоловіка "не як у всіх". На цій сторінці прикольні он-лайн листівки на ДН чоловіка, намальовані вручну талановитими художниками. Вибрану картинку ви доповнюєте унікальними побажаннями, підписуєте та адресуєте імениннику у будь-якому месенджері. Захоплення та чудовий настрій іменинника гарантуємо! 

Листівки з днем ​​народження чоловіка

А ви теж з подихом закочуєте очі, коли в ДН вам шлють усі ці листівки з безкоштовних добірок «100 найкращих привітань»?

Ви б ніколи так не зробили, тому волієте взагалі не дарувати листівки або… Або перетворити «чергову» доважку на щось дійсно особливе, як пропонує зробити Sendcardme.

Листівки не як у всіх

Цифрова листівка «прилетить» одержувачу в конверті, гарно відкриється, вляжеться на фон, перевернеться і урочисто розкриється – словом, сама себе максимально «смачно» піднесе.

Гарні листівки, які ви можете налаштовувати та коригувати на свій смак.

Тут вибір картинки – це лише початок. Можна змінювати зображення, фон, на якому відкривається конверт, колір підкладки та шрифту, текст на конверті та, звичайно, текст самого привітання.

За допомогою сайту Sendcardme ви можете просто, без навичок дизайну створити індивідуальну листівку російською та українською мовами.

Вибирайте стильні та душевні привітання для родичів, прикольні картинки на будь-який смак для всіх-

ювілей чоловікові

близького друга

коханому татові

 Здивуйте отримувача! І зберігайте сайт у закладках: у нас є ще багато цікавого!