Новий 2022 рік

Корпоративні листівки на Новий рікМи пропонуємо привітати з Новим роком не лише близьких людей, а й бізнес-партнерів. На сервісі Sendcardme можна створити новорічні корпоративні листівки. Це буде оригінальний діловий подарунок. Ваші колеги знатимуть, що ви пам'ятаєте про них, а таке ставлення приємне. Листівки з Новим роком бізнес-партнерам – це ексклюзивні привітання, продумані до дрібниць. 

На нашому порталі ви можете створити власні картки з будь-яким дизайном, що відповідає вашому бренду: яскравим, стриманим, класичним. Таке вітання – це не просто знак уваги. Його відправка напередодні Нового року говорить про те, що компанія, з якою ви співпрацюєте, є для вас цінністю.

Якою може бути корпоративна листівка з Новим роком

Завжди можна піти двома шляхами:

  • скачати картинку в інтернеті та зробити загальне розсилання клієнтам та контрагентам;
  • підібрати для кожного ексклюзивний варіант.

Корпоративна новорічна листівка із шаблонним дизайном без вказівки одержувача знеособлена. Вона загубиться серед сотні таких. Перед святами компанії роблять масові розсилки клієнтам та діловим партнерам. Таке ставлення ексклюзивним не назвеш і навряд чи цей варіант викличе приємні емоції. 

Sendcardme дозволяє оформити недорогі листівки із логотипом на замовлення. На картці можна розмістити ім'я співробітника чи клієнта, що персоналізує сувенір. Зображення не висвічуватиметься на першій сторінці пошукової системи, а побажання можна написати оригінальні. Це реальний шанс викликати добрі почуття на вашу адресу. На такі листівки люди зазвичай відповідають особисто, завдяки і щиро бажаючи добра та ділових успіхів. 

Як створити корпоративні листівки на Новий рік

Sendcardme пропонує зручний сервіс для створення листівки бізнес-партнерам. Яскравий продуманий дизайн, ексклюзивні авторські шаблони - таке ще ніхто не дарував. Ми надаємо можливість компаніям створити оригінальний варіант вітальної картки, розмістивши на ній логотип бренду. 

Новорічна корпоративна листівка – це не тільки ввічливість, а й увага, а також недорогий подарунок для клієнтів та співробітників компаній, приємний спосіб побажати щасливого року. Виходячи з інтересів або сфери вашої роботи, можна вибрати текст, тло листівки та оформлення конверту. Додати веселий настрій можна анімацією або витримати діловий стиль простотою та стриманістю.

Після оплати новорічна листівка партнерам по бізнесу прийде на вашу пошту, або можна відразу зробити розсилку через зручний месенджер. Ви оплачуєте вітання один раз, а розсилати можна велику кількість людей.