1 рік

Листівки з роковинами весілля 1 рік


Годовщина свадьбы – это прекрасный праздник, наполненный нежными чувствами друг к другу и искренними словами-поздравлениями от близких. Вот только стандартные сообщения в виде постных фраз уже немало надоели. Чтобы преподнести пожелания максимально оригинально, следует просмотреть для поздравления с годовщиной свадьбы 1 год открытки, представленные на портале Sendcardme.com. Выбор изображений действительно огромный, поэтому отыскать нежные или забавные варианты оформления сюрприза не составит труда. 

Листівка з перших роковин весілля

Чудові привітання з першими роковинами весілля, листівки створені українськими веб-дизайнерами, які завжди йдуть у ногу з часом і мають нестандартні погляди на естетику, тому творіння для свята, що вийшли, незвичайні і приємні для сприйняття. Серед запропонованих продуктів можна знайти варіанти з:

  • шикарними образами пари, створеними як оригінального колірного поєднання;
  • стильним мінімалізмом;
  • ніжними картинками;
  • приємний текст.

Всі пропозиції унікальні, оскільки були створені спеціально для порталу, тому цінителі ексклюзивних сюрпризів, напевно, оцінять подібний хід.

Листівки із ситцевим весіллям - процес створення

Отримати ідеальну листівку на свято за допомогою інструментів сайту нескладно, оскільки все, що потрібно зробити, це вибрати відповідний розділ, визначитися із зображенням-основою, натиснути кнопку «Редагувати», внести зміни у фон, написати слова та підібрати симпатичний шрифт. Погравши трохи з візуальною частиною, можна переглянути фінальний результат і навіть побачити картинку повністю анімовану.

Весь процес займає хвилин 5-7, після людина може сміливо відправити листівку до будь-якого месенджера, щоб оригінально привітати та здивувати одержувачів, піднявши настрій та пробудивши емоції радості. Абсолютно всі підготовлені до свята ситцевого весілля листівки безпроблемно відкриються на будь-якому сучасному гаджеті, а написані на честь свята слова, напевно, відрукуються в самому серці.