5 років

Листівки з роковинами весілля 5 років


Річниця весілля - це прекрасний привід вкотре продемонструвати свої почуття, підтримати один одного теплими словами і запалити трохи притишну пристрасть. Звичайно ж, у таке свято друзям сім'ї не хочеться просто говорити, а організувати щось, що більше запам'ятовується. Непогано було б доповнити захід і маленьким сюрпризом. Наприклад, листівки з 5 роковинами весілля виглядають дуже оригінально і дозволять сповна висловити свої емоції та думки у формі повідомлення на самій картинці. 

Листівки з 5-річчям весілля

Кожна листівка з днем ​​весілля 5 років є унікальною, адже її створював талановитий вітчизняний художник, який відобразив у своєму шедеврі ті почуття, що виникають у це свято. Представлені на сайті Sendcardme.com листівки з п'ятиріччям весілля нерідко містять:

  • ніжні квіти;
  • м'які кольорові переходи;
  • емоційні та оригінальні слова-побажання;
  • намальовані аквареллю сюжети;
  • приємні елементи у вигляді букетів, велосипедів, шампанського тощо.

Варіанти оформлень зображень можуть бути абсолютно різними, адже цей вибір дійсно великий. Тішить, що людина має можливість редагувати картинку, змінюючи текст, шрифт, відтінок фону та інші моменти. 

Як підібрати листівки з дерев'яним весіллям

Щоб не розгубитися серед усієї різноманітності і без проблем підібрати листівки на дерев'яне весілля, необхідно заздалегідь визначитися зі смаками пари і відразу зрозуміти, які варіанти їм припадуть до душі, а які ні. Наприклад, деякі подружжя не особливо люблять надто «солодкі» слова та рожеві кольори, тому в таких випадках на святі не бажано використати надзвичайно милі листівки.

Після того, як вибір зроблено і всі коригування проведено, можна відправити оригінальне зображення на будь-який месенджер. Будьте впевнені, що далеко не кожен додумається привітати пару подібним чином, тому зробивши таку віртуальну анімовану листівку на свято, напевно вдасться приємно здивувати отримувача та підняти настрій.